Hammadde mi Arıyorsunuz ?
0212 675 05 39

HAMMADDE

ARAMA

MSDS &

ANALİZ ARAMA

Genel Kimyasallar Sektörler AS Kimya Kurumsal


Müşterilerimizden bazıları...

HAYAT GRUBU: Kiğılı Ailesi'nin hisselerine sahip olduğu Hayat Grubu, ağırlıklı olarak kimya ve ağaç sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir
SANKO HOLDİNG: Başarılı yönetimi ile yurt ve dünya ölçeğindeki şirketleri bünyesinde bulunduran ve yaklaşık 14.000 kişinin istihdam edildiği bir kurum haline gelen SANKO Holding, günümüzde tekstilin yanı sıra, enerji, inşaat, ambalaj, iş makinaları, iklimlendirme, yat imalatı, finans, bilişim, gıda, sağlık ve eğitim sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
TÜRK HENKEL: Genel merkezi Düsseldorf / Almanya’da bulunan Henkel, dünya genelinde yaklaşık 48.000 kişi istihdam etmekte ve küresel piyasalarda en yaygın uluslararası ağa sahip Alman şirketidir. Henkel, tüm dünyada, Çamaşır ve Ev Bakımı, Kozmetik/Kişisel Bakım ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş alanında lider marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir.
KOÇ GRUBU: Temelleri 1920 lı yıllarda atılan Koç Holding, 80 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek, bölgesinin en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelmiştir.
CHEMETALL: Chemetall, uzmanlık gerektiren kimyasal ürünler alanında faaliyet gösteren küresel bir şirkettir. Grubun faaliyetleri, metal yüzeyler ve plastiklere uygulanan kimyasal işlemlere yönelik ürünler ve işlemlerle birlikte lityum ve sezyum bileşenleri gibi seçili özel kimyasallar üzerine odaklanmaktadır.
SİKA: Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren dünya çapında bir gruptur.
BASF TÜRK: BASF şirketleri Türkiye’deki pek çok sektöre hammadde sağlamaktadır. 2010 yılında Türkiye’deki toplam satışı 650 milyon Avro’ ya ulaşmıştır.
SETAŞ: Türkiye’nin öncü kuruluşlarından olan Setaş, tekstil boyaları ve yardımcı maddeleri üretimini gerçekleştirmektedir.
COGNİS: Cognis Kimya A.Ş. 1963 yılında kurulmuştur. Cognis, bakım kimyasalları, beslenme ve sağlık, boya kimyasalları, matbaa mürekkebi kimyasalları, polimerizasyon, polimer yapı taşları, tarımsal kimyasallar ve fermantasyon spesiyalleri gibi alanlarda geniş bir endüstriyel pazara hizmet vermektedir. Tekstil ve deri bölümleri ise Temmuz 2007’de kurulan Pulcra Chemicals’ ın bünyesindedir.

Tedarikçilerimizden bazıları….

BASF: BASF şirketleri Türkiye’deki pek çok sektöre hammadde sağlamaktadır. 2010 yılında Türkiye’deki toplam satışı 650 milyon Avro’ ya ulaşmıştır.
ERCROS: 1989 yılında temelleri atılan Ercros, inorganik ve organik kimyasallarda sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.
PRAYON: 100 yılı aşan deneyimiyle, Prayon fosfat sektöründe dünyanın lider şirketidir.
SOLVAY: 1863 yılında Ernest Solvay tarafından Belçika’da kurulan Solvay firması, 40 ülkede, 16,800 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.